تبلیغات
ترامادول - نشان دادن منفی یا مثبت بودن جواب ازمایش اعتیاد در ادرار و خون

ترامادول

دوستان بزرگوار امید من سلامتی همه شما هست من خودم درد کشیده هستم

با سلام به همه بزرگواران

در جواب سوال خیلی از دوستان که در مورد نتیجه منفی بودن و مثبت بودن جواب ازمایش اعتیاد خون و اعتیاد بطور کامل خدمت شما دوستان عرض میکنم .

1- در داروخانه ها نوعی کالا هست که نتیجه مثبت بودن یا منفی بودن اعتیاد هست فقط باید موقع خرید باید اعلام کنید که مثال میخواهید نتیجه تست مواد صنعتی یا سنتی را تست کنید صنعتی مانند مواد مخدر شیشه و سنتی مانند تریاک است .

2. جواب ازمایش اعتیاد در ادرار پس از ترک و گذشت 3 روز  و در مواردی نادر 4  روز منفی اعلام میشود .

3. جواب ازمایش اعتیاد در خون پس از گذشت 40 تا 42 روز پس از ترک مواد مخدر منفی اعلام میشود .

4. در صورت مصرف قرص و دادن ازمایش ادرار جواب مشکوک اعلام میشود و نمونه گرفته شده بصورت تخصصی مجدد آزمایش میشود تا مشخص شود نوع قرص مصرف شده چیست و در نتیجه ازمایش اعلام میشود .

برچسب ها: نشان دادن منفی یا مثبت بودن جواب ازمایش اعتیاد در ادرار و خون، در جواب سوال خیلی از دوستان که در مورد نتیجه منفی بودن و مثبت بودن جواب ازمایش اعتیاد خون و اعتیاد بطور کامل خدمت شما دوستان عرض میکنم . 1- در داروخانه ها نوعی کالا هست که نتیجه مثبت بودن یا منفی بودن اعتیاد هست فقط باید موقع خرید باید اعلام کنید که مثال میخواهید نتیجه تست مواد صنعتی یا سنتی را تست کنید صنعتی مانند مواد مخدر شیشه و سنتی مانند تریاک است . 2. جواب ازمایش اعتیاد در ادرار پس از ترک و گذشت 3 روز و در مواردی نادر 4 روز منفی اعلام میشود . 3. جواب ازمایش اعتیاد در خون پس از گذشت 40 تا 42 روز پس از ترک مواد مخدر منفی اعلام میشود . 4. در صورت مصرف قرص و دادن ازمایش ادرار جواب مشکوک اعلام میشود و نمونه گرفته شده بصورت تخصصی مجدد آزمایش میشود تا مشخص شود نوع قرص مصرف شده چیست و در نتیجه ازمایش اعلام میشود .، آزمایش اعتیاد و مشخص شدن منفی بودن اعتیاد یا مثبت بودن اعتیاد در ازمایش ادرار و آزمایش خون،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 7 دی 1393 توسط admin
استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام ترامادول 100 بلامانع است