تبلیغات
ترامادول - بحران ترامادول در لیگ برتر! /پدیده‌ای كه هر روز گسترش پیدا می‌كند. سایت برنامه 90 نود

ترامادول

دوستان بزرگوار امید من سلامتی همه شما هست من خودم درد کشیده هستم

بحران ترامادول در لیگ برتر فوتبال! /پدیده‌ای كه هر روز گسترش پیدا می‌كندوب سایت رسمی برنامه نود -  این روزها مصرف ترامادول در بین فوتبالیست‌ها گسترش پیدا کرده و متأسفانه بسیاری از بازیکنان لیگ برتری به این قرص اعتیادآور روی آورده‌اند. اگر وضع به همین منوال پیش برود، در آینده‌ای نزدیک بحران ترامادول فوتبال ایران را فراخواهد گرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرورزشی، ترامادول چیست؟ یك داروی مسكن شبیه تریاك است. اگرچه این دارو برای دردهای شدید استفاده می‌شود اما پزشكان مصرف این دارو را بیش از یك هفته مجاز نمی‌دانند و بر این باور هستند كه باعث اعتیاد می‌شود.
سوءمصرف این قرص بسیار خطرناك است و استفاده بیش از حد باعث اختلال در سیستم‌های تنفسی، كلیه و كبد خواهد شد.

یكی از تیم‌های بزرگ لیگ برتری مسابقه حساس و مهمی را پیش رو داشت. شب قبل از مسابقه و در اردوی این تیم بازیكن سرشناس و البته باتجربه نزد پزشك تیمش می‌رود. او كه رابطه دوستانه‌ای با پزشك تیم‌شان دارد، از او می‌پرسد آقای دكتر من ۳ شب پیش قرص ترامادول مصرف كردم. می‌خواستم ببینم ترامادول در آزمایش دوپینگ نشان داده می‌شود یا نه؟! دكتر سرشناس بازیكن را مورد مؤاخذه قرار می‌دهد كه برای چه این قرص را استفاده می‌كنی؟ می‌دانی چه اثرات نامطلوب و بدی دارد؟ اگر یك بار دیگر از این كارها انجام بدهی، به سرمربی گزارش می‌كنم تا آبرویت برود، مثلاً تو فوتبالیست بزرگی هستی. بازیكن مورد نظر پس از اینكه قول داد دیگر از خورد
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 توسط admin
استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام ترامادول 100 بلامانع است